آذر ۱۷, ۱۳۹۸
فا   EN

درباره ما

این داستان یک شروعه.
شروع سفری در روزهای
برفی زندگیمون که قراره
مثل برف
ساده ، پاک و زیبا باشه.

ما ، نیما و حبیبه ،  زوج جهانگرد و ماجراجویی هستیم که با دوچرخه به همه جای کره زمین سفر می کنیم . اگر میتونستیم به کرات دیگه هم بریم حتما اینکار رو می کردیم. علاوه بر دوچرخه به کوهنوردی میریم و از بالای قله های بلند و زیبا به آدم های پایین دست نگاه می کنیم که با سرعت عجیبی مشغول دویدن به دنبال زندگی هستن. اما بالای قله خبری از سرعت و استرس و شلوغی نیست.

همینطور ما سنگنوردی رو خیلی دوست داریم و عاشق این هستیم که دیوارهای بلند سنگی رو با انگشتانمون لمس کنیم و با آرامش چندین میلیون ساله سنگ ها یکی بشیم.. البته ما عاشق دره ها هم هستیم مخصوصا دره هایی که رودخونه های پر آب با امواج خروشان دارن .

ما به غارنوردی ،جنگل نوردی و کویر نوردی هم علاقه داریم و گاهی با چتر توی آسمون پرواز هم می کنیم ! طبیعت پر از ماجراهای شگفت انگیزه و ما عاشق ماجراجویی هستیم. همینطور عاشق آشنا شدن با مردم و دیدن سبک های زندگی مختلف در سراسر جهان. ما عاشق آدم ها هستیم ! وقتی با دوچرخه سفر می کنیم با آدم های بسیار خوبی آشنا میشیم و دوستان فوق العاده ای پیدا می کنیم. آدم های مهربان ، مهمان نواز ، فکر باز ، یاری گر ، دانا و عاشق ساختن دنیایی بهتر.

کلیه حقوق این سایت محفوظ است. Powered and Design By Blue orange land